delicieuses
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Που πάμε διακοπές?

Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές?

Που πάμε διακοπές? Vote_lcap5%Που πάμε διακοπές? Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Που πάμε διακοπές? Vote_lcap5%Που πάμε διακοπές? Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Που πάμε διακοπές? Vote_lcap0%Που πάμε διακοπές? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Που πάμε διακοπές? Vote_lcap5%Που πάμε διακοπές? Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Που πάμε διακοπές? Vote_lcap32%Που πάμε διακοπές? Vote_rcap 32% 
[ 6 ]
Που πάμε διακοπές? Vote_lcap0%Που πάμε διακοπές? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Που πάμε διακοπές? Vote_lcap0%Που πάμε διακοπές? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Που πάμε διακοπές? Vote_lcap11%Που πάμε διακοπές? Vote_rcap 11% 
[ 2 ]
Που πάμε διακοπές? Vote_lcap32%Που πάμε διακοπές? Vote_rcap 32% 
[ 6 ]
Που πάμε διακοπές? Vote_lcap10%Που πάμε διακοπές? Vote_rcap 10% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 19
 
 

Που πάμε διακοπές? Empty Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μάης 26, 2009 12:19 am

Που πάμε διακοπές? Sw1

Ξεκινήσαμε σήμερα και δηλώνουμε στη δουλειά τις άδειες για τις καλοκαιρινές μας διακοπές. Έτσι είπα να ρωτήσω κι εσάς, έχετε αποφασίσει πότε θα φύγετε και ποιον προορισμό θα επιλέξετε? Τι λέτε ξεκινάμε να γράφουμε για τις διακοπές μας?

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μάης 26, 2009 12:34 am

Ωραίο το θεματάκι Αννέτα και ότι πρέπει για να ξεκινάμε τον προγραμματισμό μας σιγά σιγά. Εμείς θα φύγουμε την τελευταία βδομάδα του Ιουλίου και θα πάμε στη Λευκάδα. Ιόνιο λοιπόν Exclamation

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μάης 26, 2009 12:47 am

Σεβαστή τι ωραία που μας βάζεις σιγά-σιγά στο πνεύμα των διακοπών. Το καλοκαίρι είναι η πιο αγαπημένη μου εποχή. Χαλαρά και ανέμελα (όσο γίνεται βέβαια). Ούτε ζέστη με ενοχλεί, ούτε τίποτα.

Κάθε χρόνο πάμε για διακοπές όλο τον Αύγουστο. Εδώ και πολλά χρόνια έχουμε αράξει στην Ερμιόνη την οποία έχουμε αγαπήσει πολύ και πριν από 3 χρόνια φτιάξαμε εκεί το εξοχικό μας. Και φέτος λοιπόν θα ακολουθήσουμε το ίδιο πρόγραμμα.

Εκτός διακοπών μέχρι τον Σεπτέμβριο θα κάνουμε και 2-3 εκδρομούλες, μια εκ των οποίων στη Μύκονο (εκεί έχει σπίτι η αδελφή μου).

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

beach

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μάης 26, 2009 12:49 am

Ουπς λάθος! Δεν είχα προσέξει ότι η Αννέτα έβαλε το θέμα. Sorry Αννέτα, αυτά κανει η βιασύνη! Embarassed

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από Rena Τρι Μάης 26, 2009 1:10 am

Πολύ ωραία Ειρήνη. Εμάς δυστυχώς ποτέ δε μας δίνουν πάνω από 2 εβδομάδες άδεια σερί. Φέτος λέμε για Νάξο ή Μήλο. Δεν έχουμε αποφασίσει και σίγουρα δε γνωρίζω ακόμη ημερομηνία.
Rena
Rena
Admin
Admin

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 8812
Registration date : 08/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μάης 26, 2009 1:20 am

Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω Ρένα με τη δουλειά μου. Άσε που μας υποχρεώνουν να δηλώσουμε από τον Απρίλιο για να μπορέσουμε να συντονίσουμε όλοι τις άδειες μας. Έτσι και φέτος το οργάνωσα νωρίς. Θα φύγουμε με φιλες την τελευταία εβδομάδα Ιουλίου για Πελοπόννησο και συγκεκριμένα Σκάλα και την επόμενη εβδομάδα θα πάμε Κύθηρα. Ελπίζω να μας αρέσουν και τα δύο sunny

Καλό Καλοκαίρι και καλές διακοπές!!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μάης 26, 2009 1:42 am

Έγραψα και πριν αλλά δεν ξέρω που πήγε η απάντηση Sad Sad
Ξαναλέω λοιπόν οτι εμείς λόγω μόνιμης κατοικίας στην Ερμιονίδα δεν πάμε καλοκαίρι διακοπές γιατί τη θάλασσα την έχουμε στα πόδια μας!!!Συνήθως διακοπές πηγαίνουμε Χριστούγεννα ή και Πάσχα.Οπότε κι εγώ ψηφίζω kiss Πελοπόννησο.

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μάης 26, 2009 1:46 am

Εγώ πάλι δεν έχω αποφασίσει το χρονικό διάστημα. Αν και λόγω δουλειάς θα λείψω μονο μία εβδομάδα και σκέφτομαι για Νάξο. Τον υπόλοιπο καιρό εδώ, δε βαριέσαι τον Αύγουστο η Αθήνα είναι πανέμορφη!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μάης 26, 2009 2:52 am

Εμείς συνήθως προτιμάμε τις Κυκλάδες που μας αρέσουν πολύ! Κάτι επτάνησα και κάτι Δωδεκάνησα που έχουμε πάει δεν με ενθουσίασαν. Για φέτος έπεσε στο τραπέζι η Ελαφόνησος, αλλά ακόμα δεν είναι κάτι σίγουρο!
Διακοπές να 'ναι.....

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μάης 26, 2009 5:22 am

Εμείς πάλι προτιμάμε τα Επτάνησα. Κυρίως λόγω πράσινου. Οι Κυκλάδες είναι πολύ ξερότοποι για τα γούστα μας. Φέτος λέμε όμως να αλλάξουμε λίγο και συζητάμε για Λέρο. Αργούμε πολύ όμως ακόμη οι διακοπές μας μετά τις 15/8.

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μάης 26, 2009 9:48 am

Εμείς τα τελευταία 4 χρόνια λόγω των πιτσιρικιών, Ιούλιο και Αύγουστο πηγαίνουμε στο χωριό του πατέρα μου, είναι στην Ορεινή Ναυπακτία και απέχει 50 λεπτά από το σπίτι μας και 20 λεπτά από Ναύπακτο.
Εκεί είμαστε πολύς κόσμος, οι γονείς μου, η αδελφή μου με την οικογένειά της και τα αδέλφια του πατέρα μου με τα ξαδέλφια και τα ανήψια μου!!!
Είναι 4 σπίτια κοντά το ένα με το άλλο και όλη μέρα γίνεται χαμός!
Μη σας πω από φαγητά τι γίνεται... Κάθε μέρα δοκιμάζει ο ένας τι έφτιαξε ο άλλος...
Τα απογεύματα κατεβαίνουμε Ναύπακτο για μπάνιο.
Επίσης μια βδομάδα πηγαίνουμε και στο χωριό του άντρα μου πολύ πιο ορεινά, στα σύνορα με την Ευρυτανία που έχει έλατα και είναι πολύ ωραία!
Φέτος αν μπορέσουν και οι γονείς μου λέμε να πάμε προς Καϊάφα για μια βδομαδούλα!
Στερεά Ελλάδα και Πελοπόννησο λοιπόν!
Very Happy

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μάης 26, 2009 10:22 am

Εμείς προς το παρόν δηλώνουμε αναποφάσιστοι. Μάλλον όμως για Σκιάθο μας βλέπω ή Αλλόνησο.

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μάης 26, 2009 12:50 pm

Για φέτος σκέφτομαι τη Σάμο. Ο φίλος μου έχει μια προτίμηση στην Ικαρία, κι αυτό γιατί άκουσε για κάτι αργούς ρυθμούς και θέλει να το ζήσει. Ούτως ή άλλως κοντά και τα δύο το πολύ πολύ να μοιράσουμε τις μέρες. Ανατολικό Αγαίο λοιπόν εμείς Very Happy

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μάης 26, 2009 11:42 pm

Βάνα ζηλεύω. Θα περνάτε πολύ ωραία όλοι μαζί.
Πριν από αρκετά χρόνια είχαμε κάνει 3 συνεχόμενα καλοκαίρια διακοπές στη Ναύπακτο και μας είχε αρέσε πάρα πολύ. Θα ήθελα να ξανακάνω μια εκδρομούλα προς τα εκεί. Γρίμποβο, Ψάνη, το λιμανάκι, πλατάνια, πιο πέρα το Μοναστηράκι. Αχ τι μου θύμισες...
sunny flower sunny flower

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μάης 26, 2009 11:43 pm

Ψανή, όχι Ψάνη

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μάης 26, 2009 11:56 pm

Εμείς συνήθως πηγαίνουμε στο Τολό, λόγω του εξοχικού. Καμιά φορά αν τα καταφέρουμε κάνουμε και κανένα ταξιδάκι για να ξεφύγουμε από τα συνηθισμένα. Φέτος ίσως πάμε στα Κουφονήσια, αλλά δεν είναι σίγουρο γιατί εξαρτάται κι από την άδεια του Αντώνη. Κι έτσι όπως είναι μέχρι στιγμής τα πράγματα μάλλον δε θα συμπέσουν οι μέρες μας. Sad

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Τετ Μάης 27, 2009 12:14 am

Μύρισε καλοκαίρι! Στο εξοχικό μας στην Κόρινθο θα είμαστε εμείς μετά τα μέσα Ιουνίου και ίσως τον Αύγουστο πάμε και σε κανένα Κυκλαδονήσι με την παρέα μου.

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Τετ Μάης 27, 2009 7:06 am

Για φέτος δεν μας βλέπω να πηγαίνουμε κάπου Sad το μόνο που μας παρηγορεί είναι ότι έχουμε την θάλασσα πολύ κοντά μας και με υπέροχες παραλίες beach Καλό καλοκαίρι σε όλους μας όπου και αν είμαστε bus island

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Πεμ Μάης 28, 2009 4:53 am

Χαρά αφού έχεις θαλασσίτσα κοντά σου και μάλιστα με ωραίες παραλίες μια χαρά θα περάσεις το καλοκαίρι. Αλήθεια που μένεις? sunny sunny sunny

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Τετ Ιουν 10, 2009 12:37 am

Λατρευω την Σαντορινη!!!!Πεθαινω γι αυτο το νησι!!!!!!Παρακαλω να πηγαινω εκει καθε χρονο μην σας πω αργοτερα να μεινω και μονιμα χειμωνα καλοκαιρι με ξετρελαινει αυτο το νησι.

Φετος ομως επεσαν 2-3 ιδεες οπως Σκοπελος Σκιαθος Κρητη Ελαφονησος και τελικα........αποφασισαμε και διεταξε το ετερον ημισυ να παμε Χανια στην Κρητη πρωτα ο Θεος!!!!!Μονο για 7 μερες σνιφ σνιφ.......

Ευχομαι να μου αρεσουν και να περασω ωραια γιατι δεν τρελενομαι και ιδιαιτερα.Τουλαχιστον απο φωτο που εχω δει δεν ενθουσιαστηκα.

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ
island beach bus kiss

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Που πάμε διακοπές? Empty Απ: Που πάμε διακοπές?

Δημοσίευση από ???????? Τετ Ιουν 10, 2009 1:48 am

Για μας φέτος το πρόγραμμα έχει Ιο. Αν έχει κανείς καμία πληροφορία είναι ευπρόσδεκτη... Smile

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης