delicieuses
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νέες Ενότητες

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Νέες Ενότητες Empty Απ: Νέες Ενότητες

Δημοσίευση από ntina Τρι Φεβ 16, 2010 12:16 pm

ρενα μου σε ευχαριστω για την τιμη που μου εκανες εξαιτιας μιας προτασης μου να ανοιξεις ενα καινουριο κεφαλαιο .σου εχω μια προταση.....μπορουμε να επαναφερομε
τις γευσεις των γιαγιαδων μας και να δειξομε στα παιδια ενα νεο ,γευστικο και υγιεινο τροπο διατροφης
ntina
ntina
Supreme Member
Supreme Member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1656
Registration date : 13/02/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέες Ενότητες Empty Απ: Νέες Ενότητες

Δημοσίευση από Rena Τρι Φεβ 16, 2010 12:27 pm

Μετά χαράς Ντίνα μου να φτιάξουμε μια τέτοια ενότητα. Συμφωνώ απόλυτα με τη ιδέα σου και θα είναι χαρά μου, να το προσαρμόσουμε όπως το έχεις σκεφτεί. Mια νέα ενότητα για παράδειγμα? Περιμένω λεπτομέρειες στο προτάσεις-παρατηρήσεις Smile
Rena
Rena
Admin
Admin

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 8812
Registration date : 08/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέες Ενότητες Empty Απ: Νέες Ενότητες

Δημοσίευση από ntina Τρι Φεβ 16, 2010 1:10 pm

μπορουμε να βρουμε συνταγες οι οποιες πλεον δεν φτιαχνονται ρωτωντας νοικοκυρες μεγαλης ηλικιας να τις καταγραψομε ,να τις δοκιμασομε και να πουμε και στα παιδια μας να μας βοηθησουν .οι καλιτερες να καταγραφουν και να μπουν σε ενα κεφαλαιο με θεμα ΄΄παιδικη διατροφη΄΄πιστευω οτι και τα ιδια τα παιδια θα το δεχθουν με την προυποθεση οτι τα υλικα θα ειναι απλα
ntina
ntina
Supreme Member
Supreme Member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1656
Registration date : 13/02/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέες Ενότητες Empty Απ: Νέες Ενότητες

Δημοσίευση από Rena Τρι Φεβ 16, 2010 1:42 pm

Επειδή ήδη έχουμε συνταγές για μωράκια και κατηγορία με Συνταγές από το ντουλάπι εννοείς κάτι διαφορετικό Ντίνα μου?
Rena
Rena
Admin
Admin

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 8812
Registration date : 08/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέες Ενότητες Empty Απ: Νέες Ενότητες

Δημοσίευση από ntina Τρι Φεβ 16, 2010 1:52 pm

δεν εννοω για μωρακια αλλα για μεγαλα παιδια π.χ ειναι παιδια που δεν θελουν το γαλα η δεν τρωνε λαχανικα.μεδιαφορα τρικ θα ενσωματωνομε τα λαχανικα
μεσα στο φαγητο και δεν θα το παιρνουν χαμπαρι οπως πχ μιλκσεικ με μπανανα
γαλα μελι η κεφτεδακια στα οποια θα εχομε προσθεσει βρασμενο και πολτοποιημενο κολοκυθακι η μελιτζανα
ntina
ntina
Supreme Member
Supreme Member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1656
Registration date : 13/02/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέες Ενότητες Empty Απ: Νέες Ενότητες

Δημοσίευση από SpIrToKoYto Τρι Φεβ 16, 2010 2:25 pm

λοιπόν κορίτσια..ακούστε τί προτείνω...προσωπικά μου αρέσει πολύ η ιδέα της Ντίνας...αλλά επειδή υπάρχουν και οι δύο αυτές ενότητες μέσα και ήδη έχουν ανέβει αρκετές συνταγές από τα παλιά.αλλά και τρυκάκια για να τρώνε τα σκασμένα μας - πχ.τα μπιφτέκια με τα λαχανικά -το καλύτερο θα ήταν Ντινάκι μέσα σε αυτές τις ενότητες,ι να ανεβάζουμε με πόστ ριπλαι και με τίτλο θέματος ότι καινούριο έχουμε...
SpIrToKoYto
SpIrToKoYto
Supreme Member
Supreme Member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3109
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέες Ενότητες Empty Απ: Νέες Ενότητες

Δημοσίευση από Rena Τρι Φεβ 16, 2010 2:32 pm

Οπότε, συνεχίζουμε εκεί η πρώτη ενότητα γίνεται συνταγές για..βασανάκια και η δεύτερη ανοίγεται σε ξεχωριστή κατηγορία, με ονομασία συνταγές από το.. ντουλάπι
Rena
Rena
Admin
Admin

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 8812
Registration date : 08/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης