delicieuses
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Κυριακή 5 Ιουλίου-Σήμερα τρώμε..

Πήγαινε κάτω

Κυριακή 5 Ιουλίου-Σήμερα τρώμε.. Empty Κυριακή 5 Ιουλίου-Σήμερα τρώμε..

Δημοσίευση από ???????? Κυρ Ιουλ 05, 2009 12:59 am

Καλημέρα. Σήμερα τρώμε στα πεθερικά μουσακά, τυρόπιτα χωριάτικη και διάφορα άλλα καλούδια. Που εξαφανιστήκατε όλοι σας? Πήρατε τις παραλίες? flower

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κυριακή 5 Ιουλίου-Σήμερα τρώμε.. Empty Απ: Κυριακή 5 Ιουλίου-Σήμερα τρώμε..

Δημοσίευση από Rena Κυρ Ιουλ 05, 2009 1:04 am

Καλημέρα. Διάφορα έχει για φαγάκι σήμερα. Θα φτιάξω σνίτσελ που τα είχα ξεπαγώσει εχθές και τελικά δε μαγειρεύτηκαν και ψήνω και κοτόπουλο με πατάτες. Για γλυκάκι έχουμε τάρτα ανανά. Θα βάλω συνταγούλα. Φιλάκια πολλά kiss
Rena
Rena
Admin
Admin

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 8812
Registration date : 08/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κυριακή 5 Ιουλίου-Σήμερα τρώμε.. Empty Απ: Κυριακή 5 Ιουλίου-Σήμερα τρώμε..

Δημοσίευση από ???????? Κυρ Ιουλ 05, 2009 1:44 am

Καλημέρες. Σεβαστή εχθές ήμουν για μπανάκι. Σήμερα είπα να αράξω σπίτι. Περιμένω και κάτι φίλους από ώρα σε ώρα για ουζάκι και μπυρες. Μεζεδάκια μπόλικα και κανταίφι με παγωτό δια χειρός μάμας. kalimera

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κυριακή 5 Ιουλίου-Σήμερα τρώμε.. Empty Απ: Κυριακή 5 Ιουλίου-Σήμερα τρώμε..

Δημοσίευση από ???????? Κυρ Ιουλ 05, 2009 2:53 am

Kαλημερούδια ή μάλλον καλησπερούδια. Σήμερα κι εμείς left overs θα τσακίσουμε να αδειάζει και το ψυγείο αφ'ενός να ηρεμήσει και το στομάχι αφ'ετέρου από τη χτεσινή κραιπάλη ενός τραπεζώματος που μας έκαναν κουμπάροι σε παραδοσιακή χασαποταβέρνα σε κοντινό χωριό. Ξεκληρίστηκαν όλα τα γουρουνοπροβατοαμνοερίφια της Ερμιονίδας χθες και ήπιαμε και ένα αμπέλι κρασί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κυριακή 5 Ιουλίου-Σήμερα τρώμε.. Empty Απ: Κυριακή 5 Ιουλίου-Σήμερα τρώμε..

Δημοσίευση από ???????? Κυρ Ιουλ 05, 2009 3:13 am

Hellooo! Τι μου κάνετε παρεάκια? Λίγοι μείνατε να φυλάτε τα τείχη ε? Εγώ ετοιμάζομαι για μπανάκι σε λίγο. Δεν έφαγα τίποτα σπίτι αν και υπήρχε ένα σούπερ γουρουνάκι και το ζήλεψα, αλλα αν έτρωγα δε θα πήγαινα για μπάνιο. Έτσι ετοίμασα το γνωστό σακίδιο με τα φρούτα και τα νερά και σε λίγο παίρνω τους δρόμους. Φιλάκια πολλά. Να περάσετε μια υπέροχη μέρα!!!!!!!!!!!! kiss

Λίλα ωραία τα γουρουνοπροβατοαμνοερίφια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κυριακή 5 Ιουλίου-Σήμερα τρώμε.. Empty Απ: Κυριακή 5 Ιουλίου-Σήμερα τρώμε..

Δημοσίευση από ???????? Κυρ Ιουλ 05, 2009 3:50 am

Καλησπέρα σας. Κακαβιά φάγαμε σήμερα. Μας είχε φέρει ο πατέρας μου διάφορα ψαράκια που ψάρεψε και τα έφτιαξα. Μια χαρά έγινε. Το απόγευμα θα πάμε για παγωτάκι και μετά νωρίς πίσω γιατί αύριο πρωί πρωί φεύγει ο μικρός για διακοπές.

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κυριακή 5 Ιουλίου-Σήμερα τρώμε.. Empty Απ: Κυριακή 5 Ιουλίου-Σήμερα τρώμε..

Δημοσίευση από ???????? Κυρ Ιουλ 05, 2009 10:31 am

Καλησπέραααα Smile Πως τα περάσατε το ΣΚ? Εγώ είχα πάει για μπανάκι σήμερα. Τι πρωτότυπο χαχα. Το μεσημέρι φάγαμε ψαράκια σε ένα ταβερνάκι στη Χαλκίδα μαζί με διάφορα άλλα ψιλολόγια. Για το βράδυ μάλλον κανένα γιαουρτάκι ή κανα φρούτο για να μην πέσω με άδειο στομάχι. Φιλιά πολλά σε όλους! kiss

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης