delicieuses
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Οι καλοί τρόποι του μικρού Ζαμπούνη....

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Οι καλοί τρόποι του μικρού Ζαμπούνη.... Empty Οι καλοί τρόποι του μικρού Ζαμπούνη....

Δημοσίευση από JeLa Δευ Σεπ 14, 2009 11:27 am

Η δασκάλα ρωτάει τα παιδιά:
-Εσύ Γιαννάκη, αν έβγαινες με μια κοπέλα από καλή οικογένεια και με
πολύ καλή ανατροφή για δείπνο και ήθελες να πας στην τουαλέτα, τι θα έλεγες;
Γιαννάκης: - Θα έλεγα 'μισό λεπτό πάω να αρμέξω την σαύρα μου...'
Η δασκάλα: 'A, όχι αυτό θα ήταν πολύ αγενές... Εσύ Κωστάκη παιδί μου πως θα το έλεγες;'
Κωστάκης: 'Θα έλεγα με συγχωρείς καλή μου φίλη, αλλά...
πρέπει να πάω στην τουαλέτα.'
Δασκάλα:' Ναι... κάπως καλύτερα, αλλά η λέξη 'τουαλέτα' όταν τρως ακούγεται άσχημα.'
Γυρνάει η δασκάλα στον μικρό Ζαμπούνη:
Εσύ Ζαμπούνη παιδί μου, απόδειξε μας επιτέλους πόσο έξυπνος και ευγενικός είσαι... Τι θα έλεγες στην κοπέλα;'
Ζαμπούνης: Εγώ κυρία θα έλεγα: «Καλή μου, παρακαλώ να με συγχωρέσεις που θα σ' αφήσω για μισό λεπτό,
αλλά δυστυχώς πρέπει να εξυπηρετήσω έναν πολύ προσωπικό μου φίλο, τον οποίο ευελπιστώ και να σου γνωρίσω αμέσως μετά το φαγητό!»

lol! lol! lol!
JeLa
JeLa
Beautiful Member
Beautiful Member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Τόπος : Εκάλη
Registration date : 10/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι καλοί τρόποι του μικρού Ζαμπούνη.... Empty Απ: Οι καλοί τρόποι του μικρού Ζαμπούνη....

Δημοσίευση από Rena Δευ Σεπ 14, 2009 11:51 am

Οι καλοί τρόποι του μικρού Ζαμπούνη.... 81625 Οι καλοί τρόποι του μικρού Ζαμπούνη.... 886669 Kαλόοο!
Rena
Rena
Admin
Admin

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 8812
Registration date : 08/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι καλοί τρόποι του μικρού Ζαμπούνη.... Empty Απ: Οι καλοί τρόποι του μικρού Ζαμπούνη....

Δημοσίευση από SpIrToKoYto Δευ Σεπ 14, 2009 12:20 pm

Είσαι σίγουρη ότι το παρόν τόπικ δεν συνδέεται σε ευθεία γραμμή με το "Γιατί δεν συνέχισα τις σπουδές μου στη Θεολογική" ...?? Razz
SpIrToKoYto
SpIrToKoYto
Supreme Member
Supreme Member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3109
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι καλοί τρόποι του μικρού Ζαμπούνη.... Empty Απ: Οι καλοί τρόποι του μικρού Ζαμπούνη....

Δημοσίευση από JeLa Δευ Σεπ 14, 2009 12:23 pm

σίγουρα γιατί αν υπήρχαν τόσο ευγενικά πωπόπαιδα που θα μου ζητούσαν έτσι να γνωρίσω τους "φίλους" τους σίγουρα δεν θα τους έστελνα στη μάνα τους όπως συνήθως.... ίσως λίγο πιο ευγενικά... (στη σχολή μου δεν φέρθηκα με καθόλου ευγένεια πίστεψέ με......) :dance
JeLa
JeLa
Beautiful Member
Beautiful Member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Τόπος : Εκάλη
Registration date : 10/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης