delicieuses
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Συσκευή ρακλέτ

Πήγαινε κάτω

Συσκευή ρακλέτ Empty Συσκευή ρακλέτ

Δημοσίευση από ???????? Παρ Απρ 24, 2009 12:08 pm

Πλάκα ρακλέτ για μια ή δύο μερίδες σαγανάκι. Εύκολη και γρήγορη όχι όμως και απαραίτητη, με αντικολλητική βάση και σπάτουλα. Μάλλον θα τη χρειαστείτε μόνο ως ένα ακόμη αξεσουαρ στην κουζίνα σας.

Συσκευή ρακλέτ 9321

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συσκευή ρακλέτ Empty Απ: Συσκευή ρακλέτ

Δημοσίευση από ???????? Σαβ Απρ 25, 2009 12:43 pm

Συμφωνώ Αννέτα. Μάλλον άχρηστο θα είναι. Τα κλασσικά σαγανάκια μου δε τα αλλάζω με τίποτα. Όμως καλό είναι να μαθαίνουμε τι κυκλοφορεί στην αγορά. Το συγκεκριμένο δε το έιχα ξαναδεί.

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συσκευή ρακλέτ Empty Συσκευή ρακλέτ

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μάης 05, 2009 7:26 am

Αυτό που ξέρω για τη συσκευή για ρακλέτ, δεν είναι απλώς για να κάνει σαγανάκι, αλλά για να λιώνει το τυρί και να "τρέχει" πάνω σε φέτα καλού χωριάτικου ψωμιού που βάζουμε από κάτω. Γίνεται μια στρώση λιωμένου τυριού που αν κι αυτό είναι καλής ποιότητας γραβιέρα, δεν παίζεται. Δεν υπάρχει που λένε. Αλλιώς για σαγανάκι όχι απλώς δεν είναι απαραίτητο, αλλά είναι και περιττό.

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συσκευή ρακλέτ Empty Απ: Συσκευή ρακλέτ

Δημοσίευση από ???????? Τρι Μάης 05, 2009 1:11 pm

Βαλτή είσαι βρε κορίτσι μου? /Antagonize Άσχημη εποχή ξεκίνησα δίαιτα μου φαίνεται. Αχ, ψωμάκι χωριάτικο κι από πάνω να στάζει η γραβιέρα.....λειώνω λέμεεεε :pigging :cry1

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης